وِشکو هدایای تبلیغاتی ، حکاکی لیزر، چاپ صنعتی تامپو ،چاپ سابلیمیشن

خودکارهای تبلیغاتی

چگونه هدایای تبلیغاتی به ارتقاء یک کسب و کار کمک می کند؟

خودکارهای تبلیغاتی

پیش از این در مورد خودکار های تبلیغاتی و کاربرد و امتیاز های این خودکارها به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی مطالبی را مطرح کردیم در این نوشته قصد داریم به جزئیات بیشتری در مورد این خودکارها بپردازیم.

 

سبک‌ها و مزایای خودکار تبلیغاتی

با تنوع بالایی که در مدل های خودکار از رنگ، نوع ،جنس وطرح وجود دارد شما می توانید برای تبلیغات با یک انتخاب خوب و خلاقانه، جلب توجه بیشتری را داشته باشید.

وقتی انتخاب خود را به عنوان هدیه تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی قرار می دهید انتخاب های خود را از یک مجموعه ی بزرگ از گزینه های ممکن برای هدیه تبلیغاتی، محدود کرده اید و حالا وقت آن می رسد که روی جزئیات هدیه تبلیغاتی مورد نظر تمرکز کنید.

حالا باید مواد تشکیل دهنده آن را انتخاب کنید که می‌تواند فلز، پلاستیک یا چوب باشد. در مورد انواع نقوش و همچنین نوع حکاکی شما خود می توانید تصمیم بگیرید یا این انتخاب را به عهده مشتری بگذارید؛ شما خودکار تبلیغاتی را ترجیح می دهید که با لیزر حکاکی شده یا خودکاری را که آرم و برند شما بر روی آن چاپ شده باشد.  مکانیزم آن را انتخاب کنید، تغییراتی که قابل اجرا باشند و برای معرفی کسب و کار شما بهتر عمل کند را انجام دهید. سپس، سبکی که با دید شما متناسب است را پیدا کنید.

خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی

خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی

                                                    خودکارهای تبلیغاتی در مدل ها و رنگ های مختلف

انواع خودکارهای تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای:

معمول‌ترین سبک خودکار، خودکار با نوک ساچمه‌ای است این خودکار پر مصرفترین نوع خودکار در بازار جهانی است  این مدل با نوک آن نامگذاری شده‌است که می‌چرخد و یک جوهر با چرخش ساچمه از درون نوک به بیرون حرکت می‌کند. به دلیل خاصیت جوهر و مکانیزم آن، خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای به هنگام نوشتن نیاز به فشار بیشتری دارد، اما جریان دقیق‌تری دارد و جوهر آن اغلب ضد آب است. خودکارهایی با نوک ساچمه‌ای در سبک‌ها و مواد مختلف ساخته می‌شوند و همین سهولت استفاده، این خودکارها را به انتخاب آسان و اولیه  برای هر مخاطب تبدیل می‌کند.

خودکار تبلیغاتی با نوک توپ چرخنده:

این خودکار شبیه ترین نوع خودکار به خودکار با نوک ساچمه‌ای است، این قلم از همان مکانیسم استفاده می‌کند اما جوهر متفاوتی دارد که به راحتی جریان می‌یابد و مبتنی بر آب یا ژل بر پایه آب است. از آنجا که آن‌ها به فشار کمتری برای نوشتن بر روی کاغذ نیاز دارند، برخی ممکن است آن‌ها را به انواع خودکار تبلیغاتی با

نوک ساچمه‌ای ترجیح دهند؛ و ممکن است مشتریان بیشتری از آنها استقبال کنند و مورد استفاده قرار دهند خودکارهای تبلیغاتی از این نوع کم کم دارند جای خودکار های ساچمه ای را میگیرند و این به دلیل سهولت استفاده این خودکارها می باشد.

استفاده از خودکار و روان نویس و خودنویس در یک جعبه:

این هدایای تبلیغاتی فقط یک خودکار تبلیغاتی ساده نیستند. در این روش سعی شده همه چیز کمی شیک تر باشد تا بتواند تاثیر بیشتری بر روی مشتری داشته باشد یک خودکار یا خودنویس تبلیغاتی شیک  در یک جعبه شیک،گاهی نیز در یک جعبه  یک خودکار تبلیغاتی با یک روان نویس و یک خودنویس قرار داده شده. یک ترکیب منحصر به فرد، با ارزش و دارای جذابیت بالا و به شما این امکان را می‌دهد که با هدیه دادن آنها توجه مخاطبین را به کسب و کار خود جلب کنید.

 خودکار تبلیغاتی در جعبه های شیک

خودکار تبلیغاتی در جعبه های شیک

استاده از خودکار تبلیغاتی چراغ دار:

یکی دیگر از هدیه های تبلیغاتی که می تواند توجه مشتریان را به خود جلب کند خودکارهای چراغ دار هستند در واقع این خودکارها برای محیط های کم نور در نظر گرفته شده است اما این نکته جالب توجه است که این نوع از خودکارها بیشتر

برای مخاطبان نوجوان یا حتی کودک میتوانند جالب باشند یک چراغ در یک خودکار!

شما می توانید با انتخاب خودکار چراغ دار خودکار تبلیغاتی خود را ازسایر رقبا متمایز کنید.

 

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

امنیت * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.