وِشکو هدایای تبلیغاتی ، حکاکی لیزر، چاپ صنعتی تامپو ،چاپ سابلیمیشن

لیوان سفید سرامیکی کد ۲۸۰

 • کد محصول : ۲۸۰
  نوع جنس: لیوان سرامیکی
  رنگبندی: سفید
  فضای چاپ: روی بدنه
  نوع چاپ: سابلیمیشن
  ابعاد:
  توضیحات: برای چاپ روی لیوان سرامیکی از چاپ سابلیمیشن استفاده می شود، برخی از مزایای چاپ سابلیمیشن عبارتند از ارزان و سریع بودن ، ماندگاری طولانی مدت رنگ چاپ شده روی لیوان ، تنوع رنگ بندی و کیفیت و زیبایی چاپ

 

 • لیوان سرامیکی
  لیوان سرامیکی تبلیغاتی وشکو
 • در این بخش میخواهیم به چند نکته در رابطه بالیوان سرامیکی> و لیوان سرامیکی حرارتی بپردازیم.همانطور که میدانید امروزه استفاده از وسایل هدایای تبلیغاتی رشد روز افزونی داشته است و یکی از وسایل مورد استفادهلیوان سرامیکی و لیوان سرامیکی حرارتی میباشد
 • در اینجا سعی میکنیم شما را با نوع و شکل و مشخصات لیوان سرامیکی و لیوان سرامیکی آشنا کنیم.شرکت هدایای تبلیغاتی وشکو در زمینه هدایای تبلیغاتی فعالیت دارد و توانسته در این چند سال رشد مثبتی در این زمینه داشته باشد.

کلیه اجناسی که این شرکت ارائه میدهد همگی از بهترین اجناس مرغوب و با کیفیت تهیه میشود.

 • جنس  باید محکم و رنگ آن روشن باشد
  لیوان سرامیکی و لیوان سرامیکی حرارتی شرکت وشکو سبک و راحت و وزن آن نیزبسیار سبک است.

علاوه بر لیوان سرامیکی یک محصول دیگر در این زمینه هم هست که لیوان سرامیکی حرارتی میباشد.
درست است که لیوان سرامیکی امروزه خیلی مرسوم شده و بسیار شیک است ولی از نظر توزیع لیوان سرامیکی این شرکت هیچ گونه محدودیتی از نظر تعداد و درخواست شما در زمینه لیوان سرامیکی ندارد.

 • برای ثبت سفارش لیوان سرامیکی ابتدا باید محصولات را داخل سایت مشاهده کنید و با توجه به طرح و شکل لیوان سرامیکی که مد نظر دارید آنرا سفارش دهید.
  برای اینکه این محصول را خریداری کنید این شرکت میتواند حتی لیوان سرامیکی را برای شما ارسال کند تا از نزدیک لیوان سرامیکی را ببنید و اگر از لیوان سرامیکی رضایت داشتید اقدام به خرید ان کنید
  در سایت دسته بندی هایی انجام شده که میتوانید لیوان سرامیکی را از دسته های انتخاب شده انتخاب کنید و بر حسب رنگ و اندازه لیوان سرامیکی و یا لیوان سرامیکی حرارتی خود را انتخاب کنید.
  آیا میدانید بیشترین محصولی که در زمینه هدایای تبلیغاتی مصرف میشود و بیشترین تاثیر گذاری را دارد لیوان سرامیکی میباشد.

لیوانهای سرامیکی بیگ ماگ  bigmug

لیوان سرامیکی یک ترفند ساده ولی در عین حال  عالی برای تبلیغات میباشد.

لیوان سرامیکی به خاطر اینکه بدنه صاف و شفافی دارد.میتوان در روی بدنه ان چاپ چند رنگ یا چاپ تصویر را بر روی دور تا دور لیوان سرامیکی با استفاده از دستگاه سابلیمیشن انجام داد.

چاپ چند رنگ ویا تصویر  روی لیوان سرامیکی باعث شده که بین هدایای تبلیغاتی  توجه طرفداران زیادی را به خود جاب کند.

و به همین دلیل خیلی از شرکتها از لیوان سرامیکی به عنوان هدیه تبلیغاتی خود جهت درج نام ونشان شرکت _ لوگو_برند خود استفاده میکنند.

چون قیمت لیوان سرامیکی مناسب میباشد. ای کار در گروه هدایای تبلیغاتی پر مصرف قرار میگیرد.

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.