وِشکو هدایای تبلیغاتی ، حکاکی لیزر، چاپ صنعتی تامپو ،چاپ سابلیمیشن

پاور بانک تبلیغاتی سفید ۵۹

پاور بانک تبلیغاتی
 • با طراحی زیبا دارای دو ورودي اپل و اندروید
 • براي شارژ پاور بانك
 • دو خروجي براي شارژ کردن دستگاه می باشد
 • داراي تأييد از اداره كل استاندارد تهران
 • پاوربانک تبلیغاتی
  با افزایش قابل توجه استفاده از ابزارهای هوشمند و در ضمن استفاده از شبکه های اجتماعی، تلفن های هوشمند خیلی زود باتری شان خالی میشود و شما مجبورید چنانچه دسترسی به برق دارید دستگاهتان را به شارژ بزنید ولی همیشه به برق دسترسی ندارید در این جور مواقع چاره کار خرید یک پاوربانک یا همان بانک انرژی است.
  این فرآورده به راستی یک نوع باتری به اتفاق است که بدست پورت یو اس بی شارژ می شود و میتوانید در مواقع بایسته متعلق به بهره‌گیری کنید.
  نکته ای که در پاوربانک ها مهم است اول ظرفیت باتری درونی آن است که مدت شارژ شدن دستگاه نیز با توجه به گنجایش پاور بانک تغییر میکند البته این بدین معنا نیست که پاوربانک هایی که دیر شارژ میشوند گنجایش بالایی دارند بلکه تکنولوژی هایی که در ساخت آن بهره‌گیری شده است نیز در آن دخیل است.
  نکته دیگری که در خرید پاوربانک تبلیغاتی باید به آن پروا شود وزن و ابعاد آن است پاوربانک ها امروزه در اکثر اوقات در بیرون از خانه و مکان هایی که دسترسی به برق نداریم به اتفاق ما است پاوربانک هایی که وزن بسیار و ابعاد بزرگواری دارند کمی دست و پا گیر هستند و هستی ابعاد بزرگ حمل آنرا مشکل میکند بطوریکه شخص ترجیح میدهد پاوربانک را با خویش خارج نبرد!

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

امنیت * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.