وِشکو هدایای تبلیغاتی ، حکاکی لیزر، چاپ صنعتی تامپو ،چاپ سابلیمیشن

آشنایی با هدایای تبلیغاتی دوازدهم ابان ۱۳۹۷

چگونه هدایای تبلیغاتی به ارتقاء یک کسب و کار کمک می کند؟

آشنایی با هدایای تبلیغاتی

 

بی شک متوجه شده اید که تا چه میزان مشتریان شما به هدایای تبلیغاتی علاقه دارند. این علاقه ناشی از تاثیرگذاری بسیار بالای تبلیغات، بر روی هدایای ارسالی است که بر اساس اعلام انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی، صنعت هدایای تبلیغاتی صنعتی روبه رشد بوده و دارای ارزشی به میزان ۲ میلیارد دلار است.

 

هدایای تبلیغاتی قدرتی فرا تر از آنچه فکر می کنید دارند. هدایای تبلیغاتی به مشتریانتان نشان می دهند که چقدر به فکر جلب رضایت و خشنودی آنها هستید.

همچنین استفاده از هدایای تبلیغاتی موجب ماندگاری بیشتر کسب و کارتان در ذهن مشتری ها می شود. مشتریان شما به شناخته شدن برند تجاری شما کمک بسزایی خواهند کرد خصوصا وقتی که برند شما معرف ویژگی هایی چون سرگرمی، خلاقیت، بهره وری و… باشد.

 

بنده شخصا سالیان سال است هدایای تبلیغاتی که جذاب و منحصر به فرد بودند را نگهداری کرده ام و آنها را بسیار دوست دارم. در این میان هدایای تبلیغاتی ساده ای هم هستند که همیشه کاربرد دارند مانند یک لیوان که نام برند تجاری شما روی آن حک شده است و یا یک جمله زیبا و آموزنده، یا یک کیسه خرید چند بار مصرف که نام برند تجاری شما بر روی آن حک شده است.

 

هدایای تبلیغاتی خصوصا برای نمایشگاه های تجاری بهترین ایده جهت معرفی محصولات به مشتریان هستند. هدایای تبلیغاتی که در واقع می توانند تاثیرگذاری خوبی روی مشتریان تان داشته باشند، آنهایی هستند که استفاده های روزمره دارند و فراتر از استاندارد های تبلیغاتی هستند.

 

هدایای تبلیغاتی باید از ویژگی های برجسته و جذابی برخوردار باشند تا بتوانند تاثیرگذاری خوبی روی اذهان مشتریان تان داشته باشند. بنده در این حین متوجه شدم که چه چیزهایی باعث می شود هدایای تبلیغاتی و بازاریابی، این همه برجسته و جالب توجه باشند.

هدایای تبلیغاتی که باعث شود مشتریان تان، نام برند تجاری و خدماتی شما را به یاد داشته باشند شامل اجزای کوچک تری هستند که می توانند این تاثیرگذاری را داشته باشند.

اگر برای هدایای تبلیغاتی ایده های در نظر گرفته اید، به این هشت دستورالعمل توجه کنید:

 

۱٫به فکر یک هدیه منحصر به فردی باشید که بصورت روزمره نیازهای خاصی از مشتریانتان را برطرف نماید. بطورکلی برای اینکه یک هدیه تبلیغاتی برای همیشه در یادها ماندگار شود، باید متفاوت و جذاب باشد.

بنده بصورت روزمره از یک خودکار استفاده می کنم که یک فروشنده آن را به من هدیه داده است. جوهرش سر ریز نمی شود و به راحتی در دست جای می گیرد، اندازه اش هم مناسب است.

همینطور از یک دفترچه یادداشت هم استفاده می کنم که یک فروشنده دیگر هدیه داده است. قطعا ارزش

این ها بیشتر از سایر وسایلی است که به عنوان هدیه دریافت کرده ام. با این حال، هنگامی که به فکر یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند هستم که فراتر از انتظارم است، یک خودکار یا دفترچه یادداشت مد نظرم نیست. حتی نام فروشنده ای که آن خودکار و دفترچه یادداشت را به من هدیه داده در خاطرم نیست. وقتی به هدایای تبلیغاتی به یاد ماندنی که دریافت کرده ام فکر می کنم، یک هدیه منحصر به فرد مد نظرم است که با سایر لوازم مصرفی متفاوت و جالب باشد.

 

  1. بهتر است هدیه تبلیغاتی ضخیم تر از پاکت نامه عادی باشد، چرا که مردم عاشق باز کردن بسته های دریافتی هستند. و وقتی آنها یک بسته یا جعبه ای را به عنوان هدیه دریافت می کنند، شروع به حدس زدن و پیش بینی کردن آنچه که درون بسته یا جعبه است، می کنند. باز کردن بسته های هدایا برای مشتریانتان بسیار جذاب بوده و حسی کاملا متفاوت به آنها می دهد. در این موقعیت غافلگیری مشتریان شکل گرفته است چون آنها نمی دانند چه چیزی در درون بسته های هدایا در انتظارشان است. گرفتن یک بسته، بسیار هیجان انگیز تر از یک ایمیل یا یک نامه تخت است. البته ناگفته نماند شاید اگر در آن نامه به شما گفته شود که در قرعه کشی برنده یک جایزه بزرگ شده اید، مسلما خیلی هیجان انگیز تر از یک بسته خواهد بود، اما چنین چیزی بسیار نادر است.

جذابیت این هدایا اینجاست که با هدیه ای که به مشتری ها می دهید آنها را به حدس زدن وا می دارید و دریافت این هدایا موجب خشنودی و رضایت آنها می شود.

 

۳٫ به مشتری های خود هدیه ای بدهید که بتوانند با آن نیازهای روزمره خود را برطرف سازند. به مشتریان خود هدایایی مانند کتاب نگه دار برای کتاب خانه هایشان ندهید.

هدایای تبلیغاتی قدرتی فرا تر از آنچه فکر می کنید دارند. هدایای تبلیغاتی به مشتریانتان نشان می دهند که چقدر به فکر جلب رضایت و خشنودی آنها هستید.هدایای تبلیغاتی خصوصا برای نمایشگاه های تجاری بهترین ایده جهت معرفی محصولات به مشتریان هستند. هدایای تبلیغاتی که در واقع می توانند تاثیرگذاری خوبی روی مشتریان تان داشته باشند، آنهایی هستند که استفاده های روزمره دارند و فراتر از استاندارد های تبلیغاتی هستند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

امنیت * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.